2012. december 21. - Évzáró

Mozgalmas volt a 2012-es év fotóklubunk számára. Többek között erről is sok szó esett a Zselic Fotóklub hagyományteremtő évbúcsúztató vacsoráján. Finom étkek és remek fotós történetek mellett a lassan leköszönő esztendő eredményei mellet a feladatokkal teli új évről is szó esett.
  A Zselic Fotóklub ezzel a rendezvényével zárta a 2012-es évet, minden kedves tagunknak, támogatónknak, pályázónknak és látogatónknak köszönjük egész éves barátságukat. Boldog, békés, meghitt Karácsonyt, és tündöklő fényekben gazdag Új Esztendőt kívánunk a képek szerelmeseinek...