Zselic Fotóklub Éves Kiállítása 2014

Az éves kiállítást már hagyománynak számító helyszínen a Kaposvár-Töröcskei Közösségi Házban tartottuk meg.

A kiállításon beszédet mondott Szita Károly Polgármester.

A Kiállítást megnyitotta Dr Pere Katalin.

Fotóklubunk éves kiállítása 2014-ben új, a megszokottól merészen eltérő formában jelent meg. A tagok fotói mellett Marton Péter festőművész fotórealisztikus festményei is helyet kaptak, melyek közül néhánynak érdekessége, hogy azzal a fotóval együtt került falra, amely a festőt megihlette és a festmény alapjául szolgált.

A kiállításon helyet kaptak az egyesület tehetségkutató programjának felfedezettjei, számos ígéretes fotográfiával.

Kiállítók: Marton Péter, Laki Krisztina, Kósa Gábor, Bartus Boglárka, Jóföldi Péter, Komlóssy Zoltánné, Trevisán Fanni, Németh Anna, Molnár Patrik, Simon Tamara, Vass Dániel